AAI-POLSKA AIKIDO English


Shidoin/Fukushidoin/Jyoshu AAI-Polska

Szef Instruktor - Tomasz Krzyżanowski Sensei (6 dan)

SHIDOIN Shidoin
Grzegorz Pietrzyk Godan Yondan Shudokan Dojo Bytom
Krzysiek Szoch Godan Yondan Myodokan Dojo Suwałki
Sendokan Dojo Ełk
Kimusubi Dojo Grajewo
Kunren Dojo Olecko
Kufu Dojo Augustów
Jacek Szpakowski Godan Yondan Hodokan Dojo Giżycko
Dojo Węgorzewo
Dojo Ryn
Patryk Chmielewski Yondan Yondan Bushi–no nasake Dojo Mysłowice
Zbigniew Farion Yondan Yondan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Rafał Łukaszewski Yondan Yondan Dojo Mrągowo
Dojo Biskupiec
Adam Michalski Yondan Yondan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Marek Moroz Yondan Yondan Dojo UKTA
Manseikan Dojo Pisz
Sharin Zenten Dojo Orzysz
Marek Nitkiewicz Yondan Yondan Zanshin Dojo Elbląg
Rafał Przybysz Yondan Yondan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Paweł Ziemlewicz Yondan Yondan Hidokan Dojo Mława
Adam Żywiołek Yondan Yondan Dojo Łomża
FUKUSHIDOIN Fukushidoin
Adam Łapiński Yondan Yondan Chobukan Dojo Białystok
Chobukan Dojo Wasilków
Marcin Cegielski Sandan Sandan Yudokan Dojo Szczytno
Ewa Chlebus Sandan Sandan Zanshin Dojo Elbląg
Marcin Cieślik Sandan Sandan Bushi–no nasake Dojo Mysłowice
Sławomir Giruć Sandan Sandan Mushin Dojo Kętrzyn
Rafał Hryniewicki Sandan Sandan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Andrzej Jaruszewicz Sandan Sandan Kiri Kaeshi Dojo Olsztynek
Paweł Jastrząbek Sandan Sandan Shoshin Dojo Gdańsk
Łukasz Lubecki Sandan Sandan Agatsu Dojo Barczewo
Krzysztof Machnik Sandan Sandan Shoshin/Fudoshin Dojo Gdańsk
Andrzej Potrykus Sandan Sandan Kaizen Dojo Gdynia
Tomasz Sikora Sandan Sandan Satori Dojo Świętochłowice
Marcin Wolski Sandan Sandan Reidokan Dojo Wronów
Beata Bobrowska Nidan Nidan Sharin Zenten Dojo Orzysz
Marcin Cichorek Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Wiktor Hołubowski Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Adam Korulczyk Nidan Nidan Dojo Warszawa
Tomasz Kozłowski Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Jan Malinowski Nidan Nidan Kuma Dojo
Piotr Markuszewski Nidan Nidan Shoshin Dojo Gdańsk
Dariusz Michalczuk Nidan Nidan Dojo Białystok
Borys Pankiewicz Nidan Nidan Sendokan Dojo Ełk
Dariusz Romanowski Nidan Nidan Sendokan Dojo Ełk
Jan Rudzki Nidan Nidan Kuma Dojo
Andrzej Rząsiński Nidan Nidan Jyoshinkan Dojo Ostrołęka
Piotr Seredziński Nidan Nidan Tengoku Dojo Gdańsk
Jan Sobieski Nidan Nidan Kaizen Dojo Gdynia
Krystian Stasiński Nidan Nidan Shoshin Dojo Gdańsk
Piotr Walukiewicz Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Dariusz Wolski Nidan Nidan Myodokan Dojo Suwałki
JYOSHU Jyoshu
Łukasz Marczukiewicz Nidan Nidan Dojo Białystok
Roman Rynkowski Nidan Nidan Myodokan Dojo Suwałki
Krzysztof Sieniawski Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Agnieszka Skorobecka Nidan Nidan Zanshin Dojo Elbląg
Tomasz Żbikowski Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Konrad Aftyka Shodan Shodan Hodokan Dojo Giżycko
Magda Akierman Shodan Shodan Shoshin Dojo Gdańsk
Jacek Bałdyga Shodan Shodan Dojo Ukta
Arkadiusz Baranowski Shodan Shodan Kirikaeshi Dojo Olsztynek
Michał Bartnicki Shodan Shodan Kunren Dojo Olecko
Miłosz Białasz Shodan Shodan Hodokan Dojo Giżycko
Mariusz Brzozowski Shodan Shodan Kidokan Dojo Iława
Cezary Chojnowski Shodan Shodan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Damian Ciepiela Shodan Shodan Satori Dojo Świętochłowice
Waldemar Cybul Shodan Shodan Dojo Mrągowo
Grzegorz Dajda Shodan Shodan Satori Dojo Świętochłowice
Kamil Duszyński Shodan Shodan Shoshin Dojo Gdańsk
Janusz Dworakowski Shodan Shodan Kaizen Dojo Gdynia
Andrzej Dziedzic Shodan Shodan Dojo Łomża
Dariusz Guliński Shodan Shodan Dojo Mrągowo
Dariusz Herdzik Shodan Shodan Kaizen Dojo Gdynia
Piotr Hirsz Shodan Shodan Kaizen Dojo Gdynia
Marek Jóźwicki Shodan Shodan Yudokan Dojo Szczytno
Jerzy Kasprzycki Shodan Shodan Kirikaeshi Dojo Olsztynek
Piotr Kibitlewski Shodan Shodan Myodokan Dojo Suwałki
Mariusz Kiersztan Shodan Shodan Dojo Łomża
Rafał Kotuszewski Shodan Shodan Dojo Mrągowo
Arkadiusz Kozielski Shodan Shodan Hodokan Dojo Giżycko
Mariusz Kuliński Shodan Shodan Kaizen Dojo Gdynia
Dariusz Leszczynski Shodan Shodan Shoshin Dojo Gdańsk
Andrzej Lewicki Shodan Shodan Hodokan Dojo Giżycko
Krzysztof Lindorf Shodan Shodan Hikari Dojo
Robert Marzewski Shodan Shodan Sendokan Dojo Ełk
Andrzej Nałysnyk Shodan Shodan Mushin Dojo Kętrzyn
Katarzyna Neumann Shodan Shodan Zanshin Dojo Elbląg
Marcin Nogaj Shodan Shodan Kaizen Dojo Gdynia
Jolanta Olejniczak Shodan Shodan Hodokan Dojo Giżycko
Jan Ostrowski Shodan Shodan Hodokan Dojo Giżycko
Piotr Pipke Shodan Shodan Dojo Ostrołęka
Robert Przekop Shodan Shodan Kufu Dojo Augustów
Paweł Przywara Shodan Shodan Bushi–no nasake Dojo Mysłowice
Ernest Pudlis Shodan Shodan Sendokan Dojo Ełk
Paweł Rosztajn Shodan Shodan Kaizen Dojo Gdynia
Kamil Ruszczyk Shodan Shodan Sendokan Dojo Ełk
Krystian Rychlak Shodan Shodan Tengoku Dojo Gdańsk
Izabela Sadłowska Shodan Shodan Dojo Mrągowo
Marta Sadowska-Barankiewicz Shodan Shodan Shoshin Dojo Gdańsk
Wojciech Sarnowski Shodan Shodan Kaizen Dojo Gdynia
Krzysztof Stańczykowski Shodan Shodan Dojo Pisz
Piotr Stawicki Shodan Shodan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Paweł Szadkowski Shodan Shodan Shudokan Dojo Bytom
Dariusz Szczęsnowicz Shodan Shodan Hidokan Dojo
Kamil Warso Shodan Shodan Bushi–no nasake Dojo Mysłowice
Maciej Węsławowicz Shodan Shodan Hodokan Dojo Giżycko
Łukasz Wrotny Shodan Shodan Hidokan Dojo
Piotr Zakrzewski Shodan Shodan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Andrzej Żurawski Shodan Shodan Dojo Łomża
Jarosław Żywica Shodan Shodan Hikari Dojo
Konstanty Białasz 1 kyu 1 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Andrzej Derzypolski 1 kyu 1 kyu Reidokan Dojo Wronów
Michał Doroszkiewicz 1 kyu 1 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Mateusz Dudziński 1 kyu 1 kyu Ronin Dojo Łomża
Alicja Eliasz 1 kyu 1 kyu Sendokan Dojo Ełk
Dawid Fejfer 1 kyu 1 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Stanisław Figielski 1 kyu 1 kyu Kirikaeshi Dojo Olsztynek
Eryk Friske 1 kyu 1 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Danuta Golubiewska 1 kyu 1 kyu Sendokan Dojo Ełk
Paulina Gołębiowska 1 kyu 1 kyu Satori Dojo Świętochłowice
Dominik Gośliński 1 kyu 1 kyu Dojo Mrągowo
Paweł Grzegrzółka 1 kyu 1 kyu Kirikaeshi Dojo Olsztynek
Jarosław Jamroz 1 kyu 1 kyu Satori Dojo Świętochłowice
Katarzyna Kalinowska 1 kyu 1 kyu Sendokan Dojo Ełk
Robert Kalkowski 1 kyu 1 kyu Dojo Świętochłowice
Beata Kołos 1 kyu 1 kyu Sendokan Dojo Ełk
Janusz Krajewski 1 kyu 1 kyu Kufu Dojo Augustów
Paulina Łysy 1 kyu 1 kyu Agatsu Dojo Barczewo
Ewa Ossowska 1 kyu 1 kyu Dojo Warszawa
Karol Ronewicz 1 kyu 1 kyu Shoshin Dojo Gdańsk
Bugusław Sikorski 1 kyu 1 kyu Mushin Dojo Kętrzyn
Błażej Stankiewicz 1 kyu 1 kyu Masa Katsu Dojo Olsztyn
Aleksandra Szpakowska 1 kyu 1 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Jakub Szwed 1 kyu 1 kyu Hikari Dojo Jonkowo
Magdalena Szymańska 1 kyu 1 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Seweryn Werner 1 kyu 1 kyu Reidokan Dojo
Rafał Zapart 1 kyu 1 kyu Satori Dojo Świętochłowice
Marek Włoch 1 kyu 1 kyu Kaizen Dojo Gdynia
Przemysław Bielski 2 kyu 2 kyu Sendokan Dojo Ełk
Leszek Borkowski 2 kyu 2 kyu Dojo Mrągowo
Tadeusz Dzieniszewski 2 kyu 2 kyu Sendokan Dojo Ełk
Janina Eberhardt 2 kyu 2 kyu Sendokan Dojo Ełk
Monika Góral 2 kyu 2 kyu Myodokan Dojo Suwałki
Julia Marciniak 2 kyu 2 kyu Mushin Dojo Kętrzyn
Elżbieta Mędrzycka 2 kyu 2 kyu Kidokan Dojo Iława
Alina Morawska 2 kyu 2 kyu Dojo Ostrołęka
Jacek Pędzich 2 kyu 2 kyu Dojo Ostrołęka
Izabela Pipke 2 kyu 2 kyu Dojo Ostrołęka
Katarzyna Rakowska 2 kyu 2 kyu Zanshin Dojo Elbląg
Piotr Szeląg 2 kyu 2 kyu Myodokan Dojo Suwałki
Cyprian Szot 2 kyu 2 kyu Yudokan Dojo Szczytno
Jarosław Wadowski 2 kyu 2 kyu Dojo Mrągowo
Anna Zalewska 2 kyu 2 kyu Mushin Dojo Kętrzyn

Lista Shidoin/Fukushidoin/Jyoshu jest aktualizowana corocznie po każdym Seminarium Instruktorskim, w przypadku nieobecności na dwóch kolejnych Seminariach Instruktorskich certyfikat kategorii instruktorskiej traci ważność (następuje automatyczne usunięcie z listy na stronie AAI-Polska).


aikikai
Copyright © - 2008 by AAI-Polska, designed by DesCore.