AAI-POLSKA AIKIDO English


Lista Dojo AAI-Polska

Miasto Dojo Adres Nr telefonu Instruktor
Olsztyn Masa Katsu Kwatera Główna
AAI–Polska
ul.Immanuela Kanta 15a
501 015 335 Tomasz Krzyżanowski
Szef Instruktor AAI–Polska
Seidokan HWS Urania
ul. Marsz. Józefa
Piłsudskiego 44
Augustów Kufu Zespół Szkół Społecznych
ul. Zarzecze 17A
602 460 336 Krzysiek Szoch
Barczewo Agatsu SP Nr 1
im. F. Nowowiejskiego
ul. Wojska Polskiego 36
609 979 406
791 633 087
Łukasz Lubecki
Tomasz Kozłowski
Białystok Strona Dojo ul.Pogodna 65 694 144 050 Dariusz Michalczuk
Chobukan ul. Szkolna 4
791 817 477 Adam Łapiński
Bieżuń Dojo Bieżuń Zespół Placówek
Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiewskiego 1
504 501 150 Paweł Ziemlewicz
Łukasz Wrotny
Biskupiec Strona Dojo SP nr 2
ul. A. Mickiewicza 8
696 200 360 Rafał Łukaszewski
Ciechanów Hidokan Gim. nr 1 im. K.E.N.
ul. Orylska 3
504 501 150 Paweł Ziemlewicz
Działdowo Hidokan SP nr 3
ul. Lenartowicza 1
504 501 150 Paweł Ziemlewicz
Elbląg Zanshin ul. Obrońców Pokoju 8, Elbląg 602 276 755
692 328 106
Marek Nitkiewicz
Ewa Chlebus
Ełk Sendokan Armii Krajowej 43 602 460 336 Krzysiek Szoch
Gdańsk Fudoshin Fudoshin Dojo
ul. Startowa 4
Gdańsk-Zaspa
502 053 356 Krzysztof Machnik
Shoshin Dom kultury Młyniec
ul. Pilotów 3
Gdańsk-Zaspa
502 053 356 Krzysztof Machnik
Bushin K.O. Gawra
ul. Trawki 7
Gdańsk-Niedźwiednik
 
518 580 292
Krzysztof Machnik
Paweł Jastrząbek
Tengoku IV LO im. Marynarzy WOP
ul. Na Zaspę 31A
Gdańsk-Nowy Port
 
693 126 896
Piotr Markuszewski
Gdynia Kaizen SP nr 39
ul. Adm. J. Unruga 88
Obłuże Leśne
698 019 541 Andrzej Potrykus
Ikigai ul. Żeromskiego 11
(budynek basenu, I piętro)
Kosakowo k. Gdyni
 
609 176 677
Marek Włoch
Gdynia Karwiny Kyouchou Zespół Szkolno-Przedszkolny
nr 4 w Gdyni
ul. Chwaszczyńska 26
501 088 289
725 678 934
Janusz Dworakowski
Piotr Hirsz
Giżycko Hodokan ul. Mickiewicza 33A
w Giżycku
795 649 731 Jacek Szpakowski
Grajewo Kimusubi MOSiR (sala zapaśnicza),
ul. Strażacka 2
602 460 336 Krzysiek Szoch
Iława Kidokan Sala gimnastyczna
Gimnazjum nr 1
ul. Kościuszki 2
   Mariusz Brzozowski
Jonkowo Strona Dojo Dom Strażaka
Jonkowo
ul. Lipowa 2
606 307 833
509 850 684
Jarosław Żywica
Krzysztof Lindorf
Kaliningrad KPRO Valery Lazarev
Kętrzyn Mushin SP nr3
ul. Bydgoska 1
692 789 225 Sławomir Giruć
Liepaja Endokan Fitness Klub Libava Sports,
Liedaga 4, Liepaja
Dmitrij Putilov
Łomża Strona Dojo hala Zespołu Szkół
Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4
ul. Rybaki 
502 546 918 Adam Żywiołek
Mława Hidokan Miejski Ośrodek Sportu
i Rekreacji
ul. Kopernika 38
504 501 150 Paweł Ziemlewicz
Mrągowo Strona Dojo Hala Sportowo-
Widowiskowa w Mrągowie
ul. Kopernika 2c
696 200 360 Rafał Łukaszewski
Mysłowice Bushi–no nasake Dojo Gimnazjum nr 2
ul. Górnicza 4
506 078 271 Patryk Chmielewski
Nidzica Hidokan Zespol Szkol nr 3,
1-go Maja 42
504 501 150
606 753 156
Paweł Ziemlewicz
Krzysztof Burski
Olecko Kunren LEGA
(Sala Sportów Walki)
ul. Park 1
602 460 336 Krzysiek Szoch
Olsztynek Kiri Kaeshi Gimnazjum w Olsztynku
ul. Górna 5
600 313 319 Andrzej Jaruszewicz
Krzysztof Puchalski
Orzysz Sharin Zenten Gimnazjum im. A. Mickiewicza
Osiedle Robotnicze 11
691 290 961 Marek Moroz
Beata Bobrowska
Ostrołęka Strona Dojo Gimnazjum nr 1
ul Hallera 12
508 359 308 Andrzej Rząsiński
Ostróda Tenjin SP 4
ul. Kościuszki 14
661 134 505 Krzysztof Puchalski
Ostrów Mazowiecka Zesp. Szkół nr 1
ul Rubinkowskiego 8
508 359 308 Andrzej Rząsiński
Pisz Manseikan Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Klementowskiego 2
691 290 961 Marek Moroz
Rumia Ikigai Z. S. O.
Stoczniowców 6
609 176 677 Marek Włoch
Ryn Hodokan S.P. w Rynie
ul. Szkolna 8A
Ryn
609 227 880 Arkadiusz Kozielski
Słupy Hikari SP. w Słupach 509 850 684
 
Krzysztof Lindorf
Jarosław Żywica
Sokółki Tenren SP im. M. Konopnickiej
ul. Sokółki 47
602 796 566 Michał Życzkowski
Sosnowiec Tora no tatakai ul. Naftowa 35c 504 197 888 Marcin Cieślik
Split Kenshinkan A. G. Matoša 60,
Split
Tajana Bundara
Strzegowo Hidokan Gminny Ośrodek Kultury
ul. Wyzwolenia 4
504 501 150 Paweł Ziemlewicz
Suwałki Myodokan ul. Szkolna 8 602 460 336 Krzysiek Szoch
Szczytno Yudokan Wyższa Szkoła Policji
ul. Marsz. Józefa
Piłsudskiego 111
606 613 402 Marcin Cegielski
Świętochłowice Satori ul. Bytomska 40 793 793 813 Tomasz Sikora
Ukta Zespół Szkół Leśnych
ul. Polna 2
691 290 961 Marek Moroz
Warszawa Śródmieście Zespół Szkół nr 22,
ul. Konopczyńskiego 4
531 546 826
 
Marcin Krejckant
Krzysztof Machnik
Wasilków Chobukan Szkoła Podstawowa
ul. Polna 1/4A
791 817 477 Adam Łapiński
Węgorzewo Hodokan SP nr 1
ul. gen. J. Bema 12
795 649 731 Jacek Szpakowski
Wronów Reidokan Wronów 36 506 382 357 Marcin Wolski
Żuromin Hidokan ul. Biskupa Bp. Wetmańskiego 10 504 501 150 Paweł Ziemlewicz
Współpraca z AAI–Polska
Japonia Aikido Kobayashi Dojo Tokyo
Japonia Aikido Igarashi Dojo Tokyo
Łotwa Lepajas Aikido Klubs Lepaja
USA Shinjinkai Chicago
Szwecja Iyasaka Dojo Stockholm
Słowenia Ronin Dojo Ljubliana
Grecja Kobukan Dojo Ateny
Rosja KRPO Kaliningrad
Wegry Shinbukan Dojo Estergom

aikikai
Copyright © - 2008 by AAI-Polska, designed by DesCore.